Historie

41e NK – 2019 Camping Fuussekaul (LUX) Info
Nr. 1: Henk Broeders Uitslag
Nr. 2: Roy Gommer
Nr. 3: Caroline Splinters
40e NK – 2018 Gramsbergen Info
Nr. 1: Henk Broeders Uitslag
Nr. 2: Roy Gommer
Nr. 3: Jan Oudenampsen
39e NK – 2017 Vielsalm (BEL) Info
Nr. 1: Henk Broeders Uitslag
Nr. 2: Rik Baan
Nr. 3: Roy Gommer
38e NK – 2016 Vielsalm (BEL) Info
Nr. 1: Bert Stuiver Uitslag
Nr. 2: Henk Broeders
Nr. 3: Maikel Kouwenberg
37e NK – 2015 Vielsalm (BEL) Info
Nr. 1: Henk Broeders Uitslag
Nr. 2: Jan Oudenampsen
Nr. 3: Jan Fokken
36e NK – 2014 Wezuperbrug Info
Nr. 1: Henk Broeders Uitslag
Nr. 2: Rik Baan
Nr. 3: Jan Oudenampsen
35e NK – 2013 Wezuperbrug Info
Nr. 1: Johannes Kooistra Uitslag
Nr. 2: Henk Broeders
Nr. 3: Jan Oudenampsen
34e NK – 2012
Ny – Hotton (BEL) Info
Nr. 1: Henk Broeders Uitslag
Nr. 2: Jan Fokken
Nr. 3: Johannes Kooistra
33e NK – 2011
Joure Info
Nr. 1: Henk Broeders Uitslag
Nr. 2: Johannes Kooistra
Nr. 3: Jan Oudenampsen
32e NK – 2010 Izier (BEL) Info
Nr. 1: Henk Broeders Uitslag
Nr. 2: Johannes Kooistra
Nr. 3: Mathijs de Bruijn
31e NK – 2009 Wezuperbrug Info
Nr. 1: Henk Broeders Uitslag
Nr. 2: Johannes Kooistra
Nr. 3: Jan Oudenampsen
30e NK – 2008 Beffe (BEL) Info
Nr. 1: Jan Oudenampsen Uitslag
Nr. 2: Jan Fokken
Nr. 3: Henk Broeders Fotoalbum
29e NK – 2007 Wezuperbrug Info
Nr. 1: Henk Broeders Uitslag
Nr. 2: Johannes Kooistra
Nr. 3: Harrie de Greeff Fotoalbum
28e NK – 2006 Balen / Keiheuvel (BEL) Info
Nr. 1: Henk Broeders Uitslag
Nr. 2: Harrie de Greeff
Nr. 3: Jan Fokken Fotoalbum
27e NK – 2005 Oudehaske Info
Nr. 1: Henk Broeders Uitslag
Nr. 2: Pieter Kooistra
Nr. 3: Johannes Kooistra Fotoalbum
26e NK – 2004 Ny – Hotton (BEL) Info
Nr. 1: Henk Broeders Uitslag
Nr. 2: Jan Fokken
Nr. 3: Johannes Kooistra Fotoalbum
25e NK – 2003 Wanroij Info
Nr. 1: Henk Broeders Uitslag
Nr. 2: Jan Fokken
Nr. 3: Mathijs de Bruijn Fotoalbum
24e NK – 2002 Ny – Hotton (BEL) Info
Nr. 1: Jan Fokken Uitslag
Nr. 2: Henk Broeders
Nr. 3: Mathijs de Bruijn Fotoalbum
23e NK – 2001 Zeeland (N.B.) Info
Nr. 1: Mathijs de Bruijn Uitslag
Nr. 2: Henk Broeders
Nr. 3: Pieter Kooistra
22e NK – 2000 Wanroij Info
Nr. 1: Pieter Kooistra Uitslag
Nr. 2: Mathijs de Bruijn
Nr. 3: Koen Barends Fotoalbum
21e NK – 1999 Ny – Hotton (BEL) Info
Nr. 1: Jan Fokken Uitslag
Nr. 2: Henk Broeders
Nr. 3: Mathijs de Bruijn Fotoalbum
20e NK – 1998 Winterswijk Info
Nr. 1: Mathijs de Bruijn Uitslag
Nr. 2: Jan Fokken
Nr. 3: Pieter Kooistra Fotoalbum
19e NK – 1997 Zwolle Info
Nr. 1: Pieter Kooistra Uitslag
Nr. 2: Cees van Helden
Nr. 3: Jan Fokken Fotoalbum
18e NK – 1996 Hardenberg Info
Nr. 1: Henk Broeders Uitslag
Nr. 2: Mathijs de Bruijn
Nr. 3: Koen Barends
17e NK – 1995 Zeeland (N.B.) Info
Nr. 1: Henk Broeders Uitslag
Nr. 2: Mathijs de Bruijn
Nr. 3: Jan Fokken Fotoalbum
16e NK – 1994 Stadskanaal Info
Nr. 1: Henk Broeders Uitslag
Nr. 2: Mathijs de Bruijn
Nr. 3: Jan Fokken Fotoalbum
15e NK – 1993 Bad Camberg (BRD) Info
Nr. 1: Steven van Arkel
Nr. 2: Henk Broeders
Nr. 3: Mathijs de Bruijn
14e NK – 1992 Loohorst Info
Nr. 1: Henk Broeders Uitslag
Nr. 2: Ad Haarhuis
Nr. 3: Pier Haven
13e NK – 1991 Loohorst Info
Nr. 1: Henk Broeders Uitslag
Nr. 2: Mathijs de Bruijn
Nr. 3: Ad Haarhuis
12e NK – 1990 Doetinchem Info
Nr. 1: Ad Haarhuis Uitslag
Nr. 2: René van Gameren
Nr. 3: Mathijs de Bruijn
11e NK – 1989 Emmen Info
Nr. 1: Ad Haarhuis Uitslag
Nr. 2: Mathijs de Bruijn
Nr. 3: Jan Fokken Fotoalbum
10e NK – 1988 Havelte Info
Nr. 1: Gerhard Hoogeslag Uitslag
Nr. 2: Jan Fokken
Nr. 3: Mathijs de Bruijn Fotoalbum
9e NK – 1987 Loohorst Info
Nr. 1: Ad Haarhuis Uitslag
Nr. 2: Paul Kok
Nr. 3: Mathijs de Bruijn
8e NK – 1986 Loohorst Info
Nr. 1: Ad Haarhuis Uitslag
Nr. 2: Jan Haarhuis
Nr. 3: Mathijs de Bruijn Fotoalbum
7e NK – 1985 Weert Info
Nr. 1: Paul Kok Uitslag
Nr. 2: Ad Haarhuis
Nr. 3: Mathijs de Bruijn
6e NK – 1984 Beekse Bergen Info
Nr. 1: Ad Haarhuis Uitslag
Nr. 2: Mathijs de Bruijn
Nr. 3: Hans Zoet
5e NK – 1983 Lochem Info
Nr. 1: Mathijs de Bruijn
Nr. 2: Ad Haarhuis
Nr. 3: Hans Zoet Fotoalbum
4e NK – 1982 Venlo Info
Nr. 1: Ad Haarhuis
Nr. 2: Mathijs de Bruijn
3e NK – 1981 Flevohof Info
Nr. 1: Simon Faithfull
2e NK – 1980 Beusichem Info
Nr. 1: Simon Faithfull
Nr. 2: Mathijs de Bruijn
Nr. 3: Henk Brink
1e NK – 1979 ? Info
Nr. 1: Hans Zoet
Nr. 2: Mathijs de Bruijn
1978 Apeldoorn, Breukelen, Wagenberg Info
Nr. 1: Hans Zoet
Nr. 2: Simon Faithfull
Nr. 3: Mathijs de Bruijn